Rekomendacje

 

Jagoda i Adrian Koc
Miejsce wesela: Ambasada – Krobia
Data ślubu: 09.06.2018

     Z całego serca dziękujemy zespołowi Happy Four za…i tu można rozpocząć opisywanie samych pochwał, nie tylko z naszej strony, ale także naszych Gości Weselnych pod Waszym adresem. Jesteśmy zachwyceni i pod wrażeniem zabawy i radości jaką Nam zapewniliście. Pełen profesjonalizm, dopasowanie repertuaru, świetne zabawy, które zachwyciły wszystkich. Dzięki Wam nasze wesele było wyjątkowe. Wszystkim polecamy Zespół Happy Four.


Paulina i Sławek
Miejsce wesela: Zajazd Harasówka w Gniewkowie 
Data ślubu: 03.08.2018r.

Kochani????
Wystarczyło nam usłyszeć tylko jedną piosenkę i wiedzieliśmy,że to jest TO Jesteście naprawdę w pełni profesjonalnym ,zgranym ,sympatycznym ,a przy tym co najważniejsze oferującym bardzo różnorodny repertuar zespołem. Mieliśmy swoje sugestie i prośby,które w 100 % zostały spełnione,a opinie naszych gości potwierdziły jacy jesteście wspaniali ????Jeszcze raz dziękujemy za tak udane wesele
Buziaki – Paulina i Sławek


Daria i Łukasz
Miejsce wesela: Sala weselna OSP w Węgiersku
Data ślubu: 04.08.2018r.

          Serdecznie dziękujemy Happy Four za oprawę muzyczną naszego wesela! Jesteście wspaniali❤️ Razem z naszymi gośćmi zgodnie stwierdziliśmy że to najlepszy zespół z jakim mieliśmy przyjemność się bawić. Niesamowite zdolności instrumentalno-wokalne. Mega pozytywna energia? Całokształt przerósł nasz najśmielsze oczekiwania. Happy Four to gwarancja udanej zabawy!??Jeszcze raz wielkie dzięki. HEEEJ! ??
Dziękujemy??? Hej!!!


Karolina i Łukasz
Miejsce wesela: Sala Bankietowa PATRYCJA Świętosław
Data ślubu: 18.08.2018r.

Kochani,
teraz kiedy emocje już powoli opadają … chcieliśmy Wam serdecznie podziękować !!
Nasi goście bawili się znakomicie ?
Jesteście rewelacyjnym zespołem, doskonałe prowadzenie wesela oraz świetne wokale i super kontakt. Jeszcze raz BARDZO dziękujemy za oprawę naszego przyjęcia weselnego ! Bez Was nie mielibyśmy tylu wspaniałych wspomnień ??
Jeśli ktoś jest nadal niezdecydowany to naprawdę szczerze POLECAMY!

Najlepszy zespół na wesele z Torunia


Joanna i Dawid Zawadzcy
Miejsce wesela: Dom weselny U Boryny – Grzywna
Data Ślubu: 25.08.2018r.

         Dziękujemy zespołowi Happy Four w rozszerzonym o saksofonistę  składzie za wspaniałą oprawę muzyczną naszego Wesela. Wasza muzyka „wyrywała gości zza stołu” Przesympatyczne osoby, poczucie humoru, Wielka klasa, wysoka kultura, pełen profesjonalizm. Najlepsza oprawa muzyczna jaka mogła nam się trafić. Należy również pochwalić współpracę pomiędzy orkiestrą weselną z Torunia, a chłopakami ze Studia Cyfrowego Video Foto Jacek Żurawski

Pozdrawiamy cały zespół i dziękujemy z całego serca.

Siuuuu!! 🙂 


 

Agnieszka i Olaf
Miejsce wesela: Dworek Barbarka w Toruniu
Data Ślubu: 1.09.2018r.

      Kochani, chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za wszystko, za wspaniałe i udane wesele !!! Jesteście po prostu najlepsi ! Co tu dużo mówić …. jesteśmy pod wrażeniem! Będziemy bardzo za Wami tęsknić. Mamy nadzieję, że okazja na wspólną zabawę jeszcze się powtórzy.

Pozdrawiamy Was Happy Four .


Marta i Bartek
Miejsce wesela: Sala Bankietowa PATRYCJA Świętosław
Data Ślubu: 22.09.2018r.


Iwonka i Paweł
Miejsce Wesela: Zajazd Zaścianek Chwaszczyno k/Sopotu
Data Ślubu: 29.09.2018r.


 
 
Ania i Paweł Gołębiowscy
Miejsce Wesela: Hotel AMBASADA w Krobi
Data Ślubu: 02.03.2019r.
 

      Wybór zespołu to jedna z kluczowych decyzji przy organizacji imprezy życia jaką jest wesele. Nasz okazał się trafiony w punkt! Dziękujemy, że byliście z nami. Wszystkim przyszłym Młodym Parom z serca polecamy – wokal nieziemski, repertuar różnorodny, prowadzenie imprezy na piątkę, długie bloki muzyczne, nieszablonowe oczepiny, świetna współpraca z kamerzystą, no i ten saksofon! ?????Pełen profesjonalizm to zespół muzyczny z Torunia.


Małgorzata i Damian Górscy
Miejsce Wesela: Dom weselny TARA w Aleksandrowie Kujawskim
Data Ślubu: 20.07.2019r.

      Najlepszy zespół na świecie ❤️ wyciągnął do zabawy wszystkich gości, nawet tych co tańczą niechętnie ? Wesele i poprawiny były lepsze niż sobie wymarzyliśmy.

Polecamy z całego serca


Marta i Grzegorz Siwiccy
Miejsce Wesela: Przy Złotej Wyspie w Złotorii
Data Ślubu: 10.08.2019r.

      Najlepszy zespół na wesele, jaki możecie znaleźć. Super kontakt, współpraca przed jak i w trakcie wesela super, szanują prośby nowożeńców odnośnie zabaw i repertuaru
Muzyka dla każdego, aż nie chce się schodzić z parkietu – jedyny minus to pęcherze na stopach dzień po! ??
Wyciągną na parkiet każdego – a przy tym robią to w naprawdę wdzięczny sposób, nic na siłę. Długo mogłabym się rozpisywać nad mnóstwem zalet – fantastyczna, uśmiechnięta i bardzo otwarta ekipa!
Dziękujemy za wspólną zabawę ❤️ gorąco polecamy wraz z Mężem zespół Happy Four!


Zespół weselny z Torunia

Daria i Waldek
Miejsce Wesela: Gościniec Działyński KAMILA w Działyniu
Data Ślubu: 05.10.2019r.

      Weekend minął ekspresowo!
Po weselu dopiero dziś nogi przestają boleć, a to dobry znak! ? wesele, jak najbardziej udane – oczywiście dzięki Wam! Goście spisali się na medal, bo Wy daliście z siebie 100 a nawet 200%.
Świetny Zespół, który potrafi zachęcić do zabawy. Goście zadowoleni, bawili się do samego końca, a gdy gościom się podoba to i Para Młoda szczęśliwa. Dlatego, wszystkie przyszłe Pary Młode, jeżeli chcecie by na Waszym weselu nikt nie schodził z parkietu to polecamy Zespół Muzyczny Happy Four – to naprawdę szczęśliwa czwórka, która uszczęśliwia swoich klientów.
Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie! ?

 

 

 

ZESPÓŁ HAPPY FOUR ZNAJDZIESZ JAKO :

Zespół muzyczny | weselny | orkiestra na wesele | oprawa muzyczna wesela | Toruń | Bydgoszcz | Włocławek | Inowrocław | Grudziądz | Brodnica | Zielona Góra | Warszawa | Poznań |


Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

    Kategorie